فروختن اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید

فروختن: اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید دستگیری متخلف شکار حفاظت محیط زیست سلاح شکاری منطقه جنگلی اجاکله

گت بلاگز اخبار حوادث ازمرگ می‌ترسم به من حبس ابد بدهید/ مقتول،مزاحم همسرم شد ، متهم به قتل

شامگاه 11 آذر سال گذشته مأموران کلانتری 159 بی‌سیم در جریان نزاع خونینی در خیابان اتابک قرار گرفتند.

متهم به قتل: ازمرگ می ترسم به من حبس ابد بدهید/ مقتول،مزاحم همسرم شد

عبارات مهم : ایران

شامگاه 11 آذر سال گذشته مأموران کلانتری 159 بی سیم در جریان نزاع خونینی در خیابان اتابک قرار گرفتند.

ایران نوشت:آنها بعد از حضور در محل دو جوان را دیدند که با ضربه های چاقو و چوب زخمی شده است و کنار خیابان افتاده بودند. عاملان درگیری نیز از محل متواری شده است بودند. بعد از انتقال مجروحان به بیمارستان، تحقیقات جنایی در این باره شروع شد تا اینکه یکی از عاملان این درگیری دستگیر شد. این در حالی بود که 10 روز بعد یکی از مجروحان دچار فوت مغزی شد و خانواده اش اعضای بدن او را به بیماران نیازمند بخشیدند. بدهید ترتیب بعد ازاعلام خبر فوت قربانی جنایت عنوان به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد.

دومین متهم نیز بعد از دستگیری به بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: آن شب در منزل دوستم سلمان میهمان بودم که ناگهان همسرش به منزل آمد و مدعی شد چند مرد در خیابان مزاحمش شده است اند. دوستم جهت بررسی ماجرا به خیابان آمد و مقتول و دوستانش را دید که حالت طبیعی نداشتند. بعد هم با یکدیگر درگیر شدند. با شنیدن سر و صدا به خیابان رفتم تا مانع کتک خوردن دوستم شوم و او را به منزل بیاورم که با چندینه نفر از آنها ناخواسته درگیر شدم. این افراد مرا کتک زدند و حتی یکی از آنها با چوبدستی ضربه ای به سرم زد که بیهوش شدم. زمانی که به هوش آمدم سرم شکسته و در بیمارستان بودم. ولی نمی دانم مرد جوان را چه کسی با چاقو کشته است.

ازمرگ می‌ترسم به من حبس ابد بدهید/ مقتول،مزاحم همسرم شد ، متهم به قتل

از سوی دیگر خانواده مقتول با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهان قصاص متهم مهم شدند.

روز گذشته دو متهم جهت آخرین دفاع به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شدند. متهم مهم زمانی که در برابر بازپرس جنایی قرار گرفت، گفت: «حاضرم تا آخر عمر در زندان به سر ببرم ولی مرا قصاص نکنید. من از فوت می ترسم و از اولیای دم خواستار بخشش هستم. واقعاً یادم نمی آید چه کسی چاقو را به مقتول زد ولی من این کار را نکردم. آن شب سر ایجاد مزاحمت جهت همسرم با مقتول درگیر شدیم. آنها با چوب و چکش به ما حمله کردند. واقعاً نمی دانم چه کسی این کار را انجام داده و من و دوستم گرفتار شدیم.»

شامگاه 11 آذر سال گذشته مأموران کلانتری 159 بی‌سیم در جریان نزاع خونینی در خیابان اتابک قرار گرفتند.

واژه های کلیدی: ایران | خیابان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs