فروختن اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید

فروختن: اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید دستگیری متخلف شکار حفاظت محیط زیست سلاح شکاری منطقه جنگلی اجاکله

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

مدیر شبکه شما گفت: برنامه «من و شما» با همان تیم و اجرای ظلی پور حدود دو هفته دیگر پخش می شود.

برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

عبارات مهم : برنامه

مدیر شبکه شما گفت: برنامه «من و شما» با همان تیم و اجرای ظلی پور حدود دو هفته دیگر پخش می شود.

به گزارش سینماخبر، محمد قاسمی مدیر شبکه شما در نشست خبری امروز اظهار کرد:شبکه شما دو بخش دارد بخشی از آن درسال ۹۰ کار خود را شروع کرد و در آخر سال ۹۴ تعطیل شد و در بخش دوم سال ۹۵ بعد از شش ماه دوباره راه اندازی شد.

برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

وی با بیان اینکه ما با شرایط قبل و بعد از تعطیلی شبکه شما آشنا هستیم،ادامه داد: ما با این عوض کردن مخاطبان خود را که به شبکه دل بسته بودند از دست دادیم البته ما با شروع مجدد ای تی اس شبکه کم کردن پیدا کرد و روستاها و شهرهای کوچک نمی توانند شبکه را داشته باشند .

قاسمی عنوان کرد: برگشت دوباره نیروهایی که آموزش دیده بودند جهت راه اندازی مجدد شبکه بسیار سخت بود و ما مرحله به مرحله این بحث ها را پشت سر گذاشته ایم.

مدیر شبکه شما گفت: برنامه «من و شما» با همان تیم و اجرای ظلی پور حدود دو هفته دیگر پخش می شود.

مدیر شبکه شما ادامه داد: البته یکی از اتفاقات خوب که بعد از راه اندازی شبکه رخ داد این بود که با نیروهای جوان، شبکه را اداره می کنیم و در شبکه چابک با نیروهای فنی خوب کار می کنیم .

وی ادامه داد:جذب مخاطب سخت است و خوشبختانه در این مدت رشد مخاطب شبکه شما خوب بوده است و پتانسیل خوبی را در استان ها شاهد هستیم و ۳۳ مرکز استان، پشتیبان خوبی جهت این شبکه است.

قاسمی گفت:شبکه شما در بخش ورزش تمرکز خوبی داشته و قطب سوم شبکه ها هستیم و نمایندگی ۳۳ استان را به عهده داریم.

برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

وی با بیان اینکه یکی از رویکردهای این شبکه ، تولیدات یکسان با استان ها هست، ادامه داد: قرار است استعداد یابی در همه حوزه ها داشته باشیم و در شبکه ملی این استعداد یابی جهت مثال در حوزه مجری وجود داشته باشد.

قاسمی با بیان اینکه قرار است برنامه من و شما با همان تیم و اجرای ظلی پور حدود دو هفته دیگر پخش شود، گفت:برنامه شب های شفاهی بعد از وقفه ای که داشت با اجرای گبرلو ولی با تهیه کنندگی شخصی دیگر روی آنتن برود.

مدیر شبکه شما گفت: برنامه «من و شما» با همان تیم و اجرای ظلی پور حدود دو هفته دیگر پخش می شود.

قاسمی عنوان کرد: در شبکه شما رویکرد گردشگری به عنوان رویکرد مهم به صورت جدی به آن پرداخته می شود و برنامه های مختلفی به مباحث گردشگری تخصیص داده شده است خواهیم داد آیا که خواستگاه گردشگری در استان ها است.

برقراری 3 ساعت ارتباط زنده با مراکز استان ها

مدیر شبکه شما در خصوص آمار ارتباط زنده برنامه ها عنوان کرد: روزانه با مراکز استان ها سه ساعت ارتباط زنده داریم که حدود 11 درصد برنامه ها را دربرمی گیرد و بیست دقیقه از خود استان ها برنامه های تولیدی پخش می شود که 70 درصد آنتن به وسیله این برنامه ها تکمیل می شود.

برنامه «من و شما» با اجرای ظلی پور روی آنتن می رود

وی افزود:برنامه های نمایشی و باکس های مستند مانند تله فیلم ها بخشی از تولیدات استانی شبکه «شما» است البته تولیدات «شما» به 5 ساعت می رسد و تامین و تولید «شبکه شما» حدود 30 درصد است.

مدیر «شبکه شما» اظهار کرد: مراکز استان ها می توانند در پدیده سازی و بازتاب پدیده ها کمک کنند از این رو آمادگی این عنوان را داریم تا اتفاقاتی که در سطح استان ها می افتد را از شبکه شما پخش کنیم.

پخش زنده جشنواره ها و مراسم خوش حالی ها از مراکز استان ها

وی افزود: از مراکز استان ها درخواست کردیم جشنواره و مراسم خوش حالی ها به صورت زنده پخش شود و کارها عمرانی در کشور نیز بازتاب داشته باشد.

مدیر «شبکه شما» با بیان اینکه صبح ها یک برنامه زنده ساعت هشت صبح از شبکه شما پخش می شود، گفت: در برنامه «پزشک شما» اصرار داریم با استان ها ارتباط برقرار کنیم و مباحث پزشکی خود را از طریق مراکز استان ها پخش کنیم تا از ظرفیت پزشکان استان استفاده کنیم و این خبر را انتقال بدهیم که اوضاع پزشکی در استان ها شرایط خوبی دارد و ظرفیت استان ها را به جامعه معرفی کنیم.

قاسمی در خصوص برنامه خانواده شبکه شما تصریح کرد: برنامه «کاشان مهر» با محوریت خانواده از استان فارس پخش می شود همچنین برنامه اذان گاهی افق بهشت از مرکز یزد روی آنتن شبکه شما می رود.

پخش برنامه «کاشانک» خاص نوجوانان

وی افزود: جهت نوجوانان دو برنامه از شبکه شما به نام «کاشانک» روی آنتن می رود البته اگر مسابقه های کشوری شروع شود با استان ها ارتباط برقرار می کنیم و این مسابقه های را پوشش می دهیم همچنین ساعت 18 برنامه ای با نام نگارستان پخش می شود در ضمن برنامه فاخری در حوزه مستند در استان ها تولید شده است که به زودی پخش خواهد شد.

مدیر شبکه شما گفت: انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سیره امام (ره) از دیگر رویکردهای مهم تولیدات یکسان مراکز استان ها با شبکه شما است،البته برنامه هایی را با این رویکردها به مراکز استان ها سفارش داده ایم که چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی نیز از جمله این موارد است.

«توپ» با عنوان پوشش مسابقه های کشوری، «نگارستان» با عنوان معرفی برنامه سازان استانی، «چلچراغ» با عنوان معرفی ظرفیت ها و استعدادهای استان ها، «زنده رود»، «خوشا شیراز»، «صبح خلیج فارس»، «شکرخند» در استان فارس با عنوان مشاعره طنز جهت کودکان و… از جمله مجموعه هایی است که تولید یکسان مراکز استان های صداوسیما و شبکه تلویزیونی شما محسوب و از این شبکه تلویزیونی راهی آنتن می شود.

مدیر «شبکه شما» خاطر نشان کرد: برنامه «رادیو شب» با مشابهت اسمی با «رادیو هفت» مدتی است که به عنوان برنامه تولیدی شبکه شما با رویکرد استانی راهی آنتن می شود همچنین برنامه «ترانه باران» با رویکرد مهم معرفی موسیقی استانی که به نوعی از برندهای مهم شرکت صداوسیما نیز محسوب می شود بار دیگر راهی آنتن شده است است و همچنین برنامه «۱+۵» که ۹۰ والیبالی محسوب می شود از دیگر برنامه های تولیدی شبکه شما است.

واژه های کلیدی: برنامه | ارتباط | استانی | برنامه | استان فارس | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs