فروختن اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید

فروختن: اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید دستگیری متخلف شکار حفاظت محیط زیست سلاح شکاری منطقه جنگلی اجاکله

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منصوریان نمی‌تواند از کی‌روش تقلید کند/ تاکتیک استقلال از‌بین‌برده‌شده شده است بود ، تقوی

پیشکسوت فوتبال اعتقاد است که استقلال برابر العین، فقط می‌خواست دفاع کند و برنامه‌ای جهت ضد حمله نداشت.

منصوریان نمی‌تواند از کی‌روش تقلید کند/ تاکتیک استقلال از‌بین‌برده‌شده شده است بود ، تقوی

تقوی: منصوریان نمی تواند از کی روش تقلید کند/ تاکتیک استقلال از‌بین‌برده‌شده شده است بود

عبارات مهم : العین

پیشکسوت فوتبال اعتقاد است که استقلال برابر العین، فقط می خواست دفاع کند و برنامه ای جهت ضد حمله نداشت.

مجتبی تقوی، پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با ایسنا، راجع به شکست سنگین تیم فوتبال استقلال برابر العین امارات، اظهار کرد: نتیجه خیلی بدی بود و جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بسیار بد شد. البته این نتیجه کیفیت لیگ کشور عزیزمان ایران را ثابت کرد و نظریه AFC مبنی بر رتبه پایین لیگ کشور عزیزمان ایران در بین سایر لیگ های آسیایی را اثبات کرد.

منصوریان نمی‌تواند از کی‌روش تقلید کند/ تاکتیک استقلال از‌بین‌برده‌شده شده است بود ، تقوی

وی افزود: ولی اگر بخواهیم راجع به این دیدار صحبت کنیم از ابتدای بازی چینش منصوریان اشتباه بود. او می خواست از کارلوس کی روش کپی برداری کند، ولی هیچ گاه کپی برابر اصل نمی شود. منصوریان می خواست برابر العین دفاع کند، ولی برنامه ای جهت ضد حملات نداشت. تیم استقلال بازیکنی نداشت که بتواند پاس ضد حمله بدهد به همین علت بازی کردن به شیوه دفاع و ضد حمله بدون بازیکنی که بتواند پاس های قطری بدهد اشتباه است.

تقوی اضافه کرد: العین نیز بدون دغدغه و با پاس کاری های متعدد و مرتب، به استقلال فشار می آورد و به هدفش رسید و توانست شش بار دروازه نماینده کشور عزیزمان ایران را باز کند. به نظرم مصدومیت فرشید باقری تاثیرگذار نبود لیکن استراتژی استقلال اشتباه بود. آنها می درخواست کردند کاملا بسته و دفاعی بازی کنند، ولی هیچ گاه نمی تواند همانند تیم ملی شوند. تیم ملی خوب دفاع می کند ولی جهت حمله نیز برنامه دارد. در واقع می شود گفت که تیم ملی جهت حمله، خوب دفاع می کند.

پیشکسوت فوتبال اعتقاد است که استقلال برابر العین، فقط می‌خواست دفاع کند و برنامه‌ای جهت ضد حمله نداشت.

وی راجع به تعویض های منصوریان و تاکتیک های این مربی هم تصریح کرد: تعویض های منصوریان کاملا اشتباه و نامناسب بود. ابتدای بازی ترکیب را کاملا نامناسب به زمین فرستاد، سپس تعویض ها نشان می داد که بررسی های منصوریان از تیم حریف اشتباه بوده هست. هنگام تعویض سوم نیز می خواست که اشتباهش را جبران کند ولی دیگر کار از کار گذشته بود.

این پیشکسوت فوتبال ادامه داد: دیگر اشتباه تاکتیکی منصوریان یارگیری نفر به نفر بود؛ تاکتیکی که در فوتبال دنیا از‌بین‌برده‌شده شده است است و جهت استقلال افت دارد که از چنین حربه ای استفاده کند. استقلال تیمی فیزیکی است و فقط برابر تیم هایی که از لحاظ قدرت بدنی از آن ضعیف تر هستند، موفق می شود.

این مربی سابق فوتبال در آخر راجع به پرسشها فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت : نتیجه 6 بر یک، سطح لیگ ما را نسبت به فوتبال آسیا نشان می دهد. فوتبال ایران، تیم ملی محور است و کلوب های آن اولویت های دوم و سوم هستند. باید رویکرد عمیق تری به کلوب ها به خاص تیم های بزرگی همچون استقلال داشته باشیم.

منصوریان نمی‌تواند از کی‌روش تقلید کند/ تاکتیک استقلال از‌بین‌برده‌شده شده است بود ، تقوی

این نتیجه ثابت کرد که ما هنوز راه زیادی جهت رسیدن به لیگ های برتر آسیا داریم. وضع اقتصادی فوتبال ما به گونه ای نیست که بتوانیم از بازیکنان گران قیمت و با کیفیت استفاده کنیم، در نتیجه باید بتوانیم جوانان خوب و با استعداد را پیدا کنیم و درست به آنها آموزش دهیم تا تیم های ما به بازیکنی وابسته نباشد و بتوانیم از نیمکت های خوب تیم ها استفاده کنیم.

واژه های کلیدی: العین | ایران | فوتبال | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs