فروختن اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید

فروختن: اداره اسلحه کنترل دستگیری متخلف صید دستگیری متخلف شکار حفاظت محیط زیست سلاح شکاری منطقه جنگلی اجاکله

انتقاد عارف از مدیریت ارزی دولت روحانی

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان گفت: از بعضی دولتمردان تعجب می‌کنم که از تجربیات موفق دولت اصلاحات در زمینه مدیریت ارزی استفاده نمی‌کنند. ..

ادامه مطلب

سردار شاهرخ‌ دایی‌پور در سوریه به شهادت رسید

یکی از فرماندهان ایرانی حاضر در نبرد با تروریست‌های داعش در سوریه به شهادت رسید. سردار شاهرخ دایی پور در سوریه به شهادت رسید عبارات ..

ادامه مطلب

عده‌ای فکر می‌کنند مسلمانی به این است که در حوزه زنان حساسیت زیاد به خرج دهند / پروانه سلحشوری

پروانه سلحشوری گفت: ما تلاش زیادی کردیم که مباحثی مانند سن ازدواج را تا آخر سال ۹۶ به یک نتیجه مطلوب برسانیم، خیلی هم تلاش کردیم که قبل از تمام شدن سال ..

ادامه مطلب

همه با هم ، تصویر روسای سه قوه در مراسم تشییع شهدای اتفاق تروریستی

مراسم وداع با شهدای اتفاق تروریستی روز چهارشنبه در مجلس و حرم امام راحل با حضور سران قوا، مسئولان لشگری و کشوری شروع شد. تصویر روسای سه قوه..

ادامه مطلب

آیا دیدار با تتلو منجر به شکست رئیسی در انتخابات شد؟ / جلسه با این رپر جوان، ص

المانیتور نوشت: اصولگرایان در کشور عزیزمان ایران در حالی که سرشان را می خارانند به این فکر میکنند که آیا رقایت ریاست جمهوری را واگذار کردند. بعضی بر ..

ادامه مطلب

از پایتخت کشور عزیزمان ایران تا پاریس , مردم کشور عزیزمان ایران رای «آری» به کد

جهان با پشت سر گذاشتن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و سپس فرانسه اکنون در انتظار نتیجه های انتخابات ریاست جمهوری کشور عزیزمان ایران است تا ببیند مردم به ادا..

ادامه مطلب

دولت روحانی در ایجاد ثبات از دولت خاتمی هم موفق‌تر عمل کرد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصلاح طلبان جهت دادن فرمان قوه مجریه به دست روحانی کاملا صحیح عمل کردند و نه تنها از آن پشیمان نیستند بلکه معتقدند روحانی می..

ادامه مطلب

تنهایی «قالیباف» در میان اصول‌گرایان

تقریبا می‌توان گفت هیچ جریان مشهور و استخوان خرد کرده سیاسی از جریان اصول‌گرایی در جبهه قالیباف حضور ندارد. تنهایی «قالیباف» در میان اصول گر..

ادامه مطلب

کاندیداها آرزوهایشان را فهرست نکنند/ یارانه ۲۵۰هزار تومانی عوام‌فریبی است ، ترکان

دبیر شورای عالی مناطق آزاد می‌گوید کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری باید به مردم برنامه ارائه کرده و آرزوهایشان را فهرست‌وار مطرح نکنند. وی همچنین در..

ادامه مطلب

با کدام بودجه می‌خواهید به بیکاران حقوق بدهید؟ , آرائی که با فریب مردم بدست آید

عضوجامعه مدرسین بر این عقیده است که بعضی از کاندیداها بدون در نظر گرفتن واقعیت کشور و فقط جهت سیاه‌نمایی و جذب آرا وعده‌های غیر عملی و غیر منطقی ارائه ..

ادامه مطلب